1. Kocaeli Nakliyat
  2. Nakliyat Kriterleri

Nakliyat Kriterleri - 0532 402 12 51

Kocaeli nakliyat firmamız; evden eve nakliyat talebinin gelmesiyle birlikte, eşyası taşınacak müşteri kendine uygun olanı nakliyat kriterleri tablosundan seçerek belirler.


Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Ücretsiz Expertiz Hizmeti
Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla ya da müşteri temsilcimiz sizi aradıktan sonra, müşteri bilgilerini elektronik ortamda müşteri dosyasına kayıt eder. Müşteriden belirttiği tarihi alır ve müşterinin belirttigi adrese ekspertizi yönlendirir.

Şirketimiz ekspertizi tarafından eşya yoğunluğu kontrol edildikten sonra gerekli incelemeler yapılır. Burdaki öncelikli amaç eşya yoğunluğuna göre eşyanızın büyük araçla mı veya küçük bir araç ile taşınacağı, eşyanın taşınmasında kaç kişilik ekiple çalışma yapılacağı, eşyanın araca yükleme mesafesinin olup olmadığı, eşyanın taşınması için merdiven boşluğunun yeterli olup olmadığı, ne kadar malzeme kulanılacağı gönderilen expertiz tarafından tespit edilir.

Expertiz hizmeti Kocaeli Nakliyat firmasının sağladığı ücretsiz bir hizmetdir. Anlaşma sağlanması veya sağlanmamsı durmunda, sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Kocaeli Nakliyat ile siz değerli müşterimiz evden eve taşımada anlaştığı takdirde gerekli sözleşme yapılır. Ücretsiz ekspertiz himetinden faydalanmak için 0532 402 12 51 numaralı telfondan arayın.


Taşımayı Nasıl Yapıyoruz

Taşımayı Nasıl Yapıyoruz
Taşımayı Nasıl Yapıyoruz

Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda nakliyat kriter tablosuna göre taşıma yapılır.

Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Giyisiler için müşteri isteği doğrultusunda araç içinde dolap bulundurularak taşınır.

Mobilya, beyaz eşya demonte olabilecek eşyalarınız öncelikle demontajı ekibimizde bulunan marangazör elemanı tarafından demonte edilir. Demonte edilmiş her parça pıtpıt (Balonlu Naylon) ile paketlenir. Koltuk, çekyat ürünleri tek kullanımlık streç ile sarıldıktan sonra balonlu naylon ile paketlenir.

Paketleme ve kolileme işlemi bittikten sonra, araç içinde sıkı istiflenmesi için karton battaniye kullanılır. Eşyalarınızın yeni evinize teslimatında siz değerli müşterilerimizin belirlediği şekilde kolileriniz ve kaba eşyaların yerleşimi yapılır. Demontesi yapılmış ürünler monte edilerek teslim edilir. Avize sökümü yapılır ve kurulumda yerleri hazır ise kurulumu yapılır. Kırılacak eşyaların toplanmasında bayan eleman temini de yapmaktayız.


Nakliyat Kriterleri Belirleme

Nakliyat Kriterleri
Nakliyat Kriterleri

Nakliyat Kriter tablosunda seçim yapan müşterinin kaydı, müşteri dosysına istediği kriterler kaydedilir.

Eşya durum bilgisi edinildikten sonra, müşterimiz öncelikle kendisine özel bir araçlamı taşınmak ister yoksa parsiyel (başka bir ev eşyasıyla) birlikte mi taşınmak ister belirlenir. A-Z'ye taşıma, standart taşıma, boş araç verme kriterlerinden birini müşteri belirler. Müşterinin belirlediği kriterler, müşteri dosyasında kişiye özel olarak kayıt altında tutulur. Taşıma işlemi bittikten sonra bile müşteri dosyası arşive kaldırılır.

A-Z'ye Taşıma: Ev eşyalarınızın Kocaeli Nakliyat Ekiplerince Müşteri eli değmeden taşınmasıdır.

STANDART TAŞIMA: Kırılacak eşyalar, giyisi, kişisel eşyalar kısacası koli içine konabilecek eşyaların müşteri tarafından kolilenmesi geri kalan kaba eşyanın streçlenip, balonlu naylonla sarılması, taşınması gideceği yerde kurulumları Kocaeli Nakliyat ekiplerince yapılmasıdır.

BOŞ ARAÇ TAŞIMA: Müşteri isteği doğrultusunda eşyasının kendisi tarafından araca taşınması yerleştirilmesi sadece Kocaeli Nakliyat'ın araç ve şoför hizmeti almasıdır.

© 2019 Kocaeli Nakliyat Telif Hakkı Saklıdır.

KapatTeklif Formu

Aşağıdaki bilgileri doldurup bize iletebilir, en kısa süre içerisinde taşımacılık hizmetinden uygun fiyatı alabilirsiniz.


Eski eviniz kaç odalı?
Kaç oda eşya taşınacakEski eviniz kaç Metrekare?Paketleme için yardım gerekiyor mu?Eski evden eşya nasıl taşınmalı?Yeni eve eşya nasıl taşınmalı?EMTİA sigortası ister misiniz?
Eşyaların yangın, kaza gibi afetlere karşı güvence altında olurNakliyecinin bilmesi gereken başka bir şey var mı?


Eşyaların tarifi (mobilyalar, koliler, hurçlar ve sayıları)? Asansör / merdiven genişlikleri eşyaların geçmesi için uygun mu? Aklına gelen başka önemli bir detay var mı?

Konum Bilgileri?


Nereden Taşınıyorsunuz? (eski ev konumu)


Nereye Taşınıyorsunuz? (yeni ev konumu)

Taşınma Tarih ve Saati?


Hangi tarihte taşınmayı düşünüyorsunuz?

İletişim Bilgileriniz


Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Ev Adresiniz


load
ARA
Teklif Al
link