Mardin Evden Eve Nakliyat
  1. Kocaeli Nakliyat Ana Sayfa
  2. Mardin Evden Eve Nakliyat

Başta Mardin evden eve nakliyat olmak üzere, Türkiye nin tüm il ve ilçelerine güvenli ve hızlı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. İnsanlar elinde olan veya olmayan pek çok sebeple evlerini ya da iş yerlerini taşımak zorunda kalabiliyor. Tek başına yürütülen taşınma işlemi tam bir işkence haline dönebilir. Tüm aile üyeleri de dâhil bile olsa, oluşabilecek kargaşa ve stresin önüne geçmek mümkün değildir. Alanında uzman bir nakliyat firması ile anlaşmak hem ruh sağlığınız için hem de en hızlı şekilde düzen kurup işlerinize kaldığınız yerden devam edebilmek için yapacağınız en akıllıca şey olacaktır.

Mardin Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Mardin şehir içi evden eve nakliyat firmamız ile tüm yaşanılan bu süreçte sizlere en iyi ve en güler yüzlü hizmeti vererek, işimizi keyifli bir ortam içinde bitiriyoruz. Sözleşme ve sigorta evrakları hazırlandıktan sonra, taşınma günü sabah saatlerinde uzman ekibimizle evinize geliyoruz. Ortalıkla kalmış eşyaları toparlamakla başlayıp, firma marangozumuz ile mobilya ve beyaz eşyaların de montelerini sağlıyoruz. Şofben ve uydu gibi cihazların da de monteleri firmamız tarafından sağlanır. Ardından paketleme işlemi için oluşturulan bir ekip, her eşyanız için doğru ambalajlama ve paketleme işlemini sürdürür.

Mobilyaların ya da elektronik aletlerin ambalaj yöntemi farklıyken, daha basit olan eşyaların ise daha farklıdır. Mutfaktaki kırılabilir, hassas eşyalarınız içinse özel bir ambalaj yöntemi uygulanır. Bu eşyalar paketlenirken, oluşturulan ayrı bir ekip de eşyaları taşıma kamyonuna yükleme ile görevlidir. Tüm bu süreç en hızlı ve en güvenli şekilde, profesyonel firma elemanlarımız tarafından en kaliteli şekilde yürütülüyor.

Mardin Evden Eve Nakliyat
Mardin Evden Eve Nakliyat

Mardin Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehir içi yapabildiğimiz gibi talepleriniz doğrultusunda Mardin şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz de emrinizde olmaktadır. Süreci en doğru ve en kaliteli şekilde yürüterek, oluşabilecek tüm aksaklıkların önceden önüne geçiyoruz. İşinde tecrübe, bu gibi aksaklıkları önceden planlayabilmek ve oluşmadan engellemek için gereklidir. Nakliye firması özenle seçilmesi gereken bir konudur. Tecrübesi olmayan ya da herhangi bir sözleşme şansı sunmayan nakliye firmalarından uzak durmanız gerekir.

Mardin Asansörlü Taşıma

Mardin asansörlü taşıma sistemi kısaca, binanın dış cephesinden eşyalarınızın pencere ve balkonlara bırakılması işlemidir. Bu işlemin titizlik ve büyük bir dikkatle yönetilmesi gerekir. Aksi halde sarsıntılar esnasında eşyalarınız zarar görebilir ya da kullanılan halatlar koparak eşyalarınız düşebilir. Alanında uzman kadrosu ile firmamız her türlü tedbiri iş öncesi titiz bir şekilde kontrol ederek, almaktadır.

Eski evinizden alınan eşyalar, aynı şekilde yeni evinize geldiğinizde de titiz bir şekilde yeniden taşınma işlemi başlamaktadır. Zemin kat, ilk ve 2. kat için çalışanlarımız eşyalarınızı kendileri taşırken, 2 kat ve üzeri binalarda, kesinlikle asansörlü taşıma hizmetimizi kullanıyoruz. Aynı şekilde bina girişlerindeki kapının işlevsiz ve dar oluşu, apartman içinin eşya taşımaya müsait olmaması ve de bir yük asansörünün bulunmaması gibi durumlarda da kurtarıcımız yine asansör sistemi oluyor.

Mardin Eşya Depolama
Mardin Eşya Depolama

Mardin Eşya Depolama

Artık görmekten sıkıldığınız ancak atmaya kıyamadığınız, yenisini aldığınız için eskisi elinizde kalan eşyalar, manevi değeri olduğu için saklamak istediğiniz ya da yeni taşındığınız eve sığmayan eşyalarınız, ofisinizi daraltan eşyalar gibi pek çok durumda ayakaltında kalan eşyalarınız olabilir. Ancak daha sonra değerlendirmek için de atmak ya da satmak istemediğiniz tüm eşyalarınızı Mardin eşya depolama hizmetimiz sayesinde sizler için güvenli ve dikkatli bir şekilde depolarımızda saklıyoruz. Sözleşme ve sigorta teminatı ile eşyalarınızı alıp, aynı şekilde geri teslim ediyoruz.

Mardin Parça Eşya Taşıma

Şehir içi çok rağbet görmeyen Mardin parça eşya taşıma işi, şehirlerarası çok sık kullanılır. Öğrenci evinde bulunan odanızın kendi evinize taşınması, başka bir şehirde bulunan çeyizlerinizin yeni evinize taşınması, başka şehirden satın aldığınız bir ürün gibi pek çok durumda parsiyel taşıma hizmetimiz yanınızda oluyor. Araçlarımız en ideal boyutlarda olup, her müşteriye özel bölmeleriyle de oluşacak kargaşayı engelleyerek, istediğiniz gün eşyalarınızın teslimini sağlıyor.

Mardin Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Mardin evden eve nakliyat fiyatları, yapılan ilk görüşme esnasında verdiğiniz eşya bilgileri, adresler ve kat sayısı gibi durumlara göre farklılık gösterir.Firmamıza ulaşıp, bizimle çalışmayı kabul ettiğiniz takdirde, ilk olarak bir tanışma, ardından tarih ve adres ile randevunuzu oluşturuyoruz. Taşınma işleminden kısa süre önce ise evinize uzman bir incelemeci yönlendirerek, eşyaların adetlerini, her odada bulunan eşya sayısını, eşyalarınıza uygun paket ve ambalaj içeriklerini belirleyerek size bir fiyat belirliyoruz ve evrakları hazırlıyoruz. Evraklar eşyalarınızın güvenliği için önemli bir adımdır.


Mardin Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için, iletişim sayfasından yazabilir veya
+90 532 402 12 51 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilir ya da Nakliye Teklif formunu doldurup teklif isteyebilirsiniz.

© 2019 Kocaeli Nakliyat Telif Hakkı Saklıdır.

close

Teklif Formu

Aşağıdaki bilgileri doldurup bize iletebilir, en kısa süre içerisinde taşımacılık hizmetinden uygun fiyatı alabilirsiniz.


Eski eviniz kaç odalı?
Kaç oda eşya taşınacakEski eviniz kaç Metrekare?Paketleme için yardım gerekiyor mu?Eski evden eşya nasıl taşınmalı?Yeni eve eşya nasıl taşınmalı?EMTİA sigortası ister misiniz?
Eşyaların yangın, kaza gibi afetlere karşı güvence altında olurNakliyecinin bilmesi gereken başka bir şey var mı?


Eşyaların tarifi (mobilyalar, koliler, hurçlar ve sayıları)? Asansör / merdiven genişlikleri eşyaların geçmesi için uygun mu? Aklına gelen başka önemli bir detay var mı?

Konum Bilgileri?


Nereden Taşınıyorsunuz? (eski ev konumu)


Nereye Taşınıyorsunuz? (yeni ev konumu)

Taşınma Tarih ve Saati?


Hangi tarihte taşınmayı düşünüyorsunuz?

İletişim Bilgileriniz


Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Ev Adresiniz


load
ARA
Teklif Al