Batman Evden Eve Taşıma
  1. Kocaeli Nakliyat
  2. Batman Evden Eve Nakliyat

Batman nakliyat, Batman evden eve, Batman evden eve nakliyat, Batman evden eve nakliye, Batman evden eve taşımacılık hizmetini Batman da en iyi nakliyat firması olarak vermektedir.

Evden eve nakliyat işleri günümüzde eskiye göre çok daha kolay hale geldi. Taşınma işi eskiden bir kamyon ve bir sürü adamla, herkesin tuttuğu eşyayı özenli özensiz kamyona atmasıyla gerçekleştirilen bir nakliyat işiyken, şimdi yerini alanında profesyonelleşmiş, her durum için bir çözüm seçeneği bulunan nakliyat firmaları ile yapılan, daha özenli ve daha güvenli bir iş haline geldi.

Batman Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Batman şehir içi evden eve nakliyat firmamız olarak, işinin ehli çalışanlarımız ile işimize değer vererek, her türlü eşyanızı güvenle istediğiniz yere taşıyoruz. Eskiden hasar gören, kırılan eşyalarınız için herhangi bir hak talep edecek bir muhatap yokken, şu an bu firmalar her türlü taşıma işleminde sizlerle öncelikle haklarınızın korunması kapsamında bir sözleşme yapmaktadır.

Günümüz şartlarında bir evden bir eve kendi imkanlarınızla taşınmanın yolu yoktur. Ciddi bir insan gücü ve bundan da öte bir profesyonellik isteyen bu süreç, eşyalarınızın da güvende kalması için belli prosedürlere uyarak yapılmalı, gelişigüzel olmamalıdır. Firmamız tüm bu süreçte sizlere en konforlu taşınma hizmeti sunarak, en kısa sürede hayatınıza kaldığınız yerden devam etme fırsatını sunuyor.

Batman Evden Eve Nakliyat
Batman Evden Eve Nakliyat

Batman Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Yapılan araştırmalara göre insanlar ortalama 6 yılda bir taşınırlar. Bu taşınma sürecinde yaşanan stres ve kargaşa, iş yükünün ağırlığı, yerleşme telaşı derken herkesin gözünde büyüyen taşınma işi, Batman şehirler arası evden eve nakliyat firmamız ile daha hızlı ve daha kolay hale gelmektedir. İnsanlar gerek tercihen gerekse mecburen yeni bir ev arama serüvenine girerler. Yeni evi bulduktan sonra ise, asıl ağır süreç başlar.

Nakliyat işleminde en önemli nokta eşyaların hasar görmesini engellemektir.

Bunu sağlamanın yolu ise işin nasıl yapılacağını bilen çalışanlar ile olur. Firma çalışanları ne kadar profesyonel ve tecrübeliyse, yapılan iş de o kadar kaliteli ve hasarsız olmaktadır.

Her türlü eşya için ambalaj işlemi değişim göstermektedir. Gelişigüzel paketlenen ya da ambalajlanan eşyalarınız, taşınma ve yerleştirme esnasında kırılma ya da hasar görme durumlarına maruz kalabilir.

Kırılacak eşyaların balonlu naylon ambalaj malzemesi ile herhangi bir yeri açıkta kalmayacak şekilde sarılması gerekir. Ambalaj malzemelerinin de kaliteli olanlarının kullanılması lazımdır. Firma çalışanlarımız eşyalarınıza kendi eşyalarıymış gibi muamele eder, bu doğrultuda eşyalarınızın güvenliği konusunda herhangi bir şüpheniz olmaz.

Batman Asansörlü Taşıma

Gerek eski evinizde, gerek yeni evinizde şartların elverişli olmaması gibi durumlarda asansörlü taşıma sistemi devreye girmektedir.

İşinin ehli olan bir firma, ikinci kattan sonrası için asansör sistemini kullanmayı teklif etmelidir. Eskiden yüksek katlara insan gücü ile çıkarılan eşyalar, personellerin yorulması ve koşulların kötü olması gibi sebeplerle zarar görebiliyordu. Bu durumların önüne geçmek için asansörlü taşıma işi biçilmiş kaftandır.

Kapıların ya da merdivenlerin elverişsizliği, katların çok yüksek olması ya da yük asansörü bulunmayışı gibi pek çok durumda asansör sistemi ilk akla gelen çözüm olmaktadır.

Dar merdivenlerde, eşyalarınızla dönmeye çalışırken ya da katları çıkarken yaşanabilecek her türlü sürtme ya da vurma gibi durumların önüne geçer. Asansörlü taşımacılık binanın dışına kurulan bir asansör sistemi sayesinde, bina içine girmeden dışarıdan doğru eşyaların pencereler ya da balkonlara bırakılmasını sağlar. Normal taşımaya göre hem daha güvenli hem de daha hızlı olmaktadır. Firmamız asansörlü taşımacılık konusunda sizlere ve eşyalarınıza güvenli taşıma fırsatını sunmaktadır.

Batman Eşya Depolama

Gerek duyduğunuz her türlü eşyanızın bir yerde istediğiniz süre boyunca korunması ve saklanması işi, Batman eşya depolama hizmetimizle mümkün oluyor. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi, tüm güvenlik tedbirleri alınmış depolarımızda siz talep edene kadar depoluyoruz.

Eşyalarınız toz ve kire karşı ambalajlanır, üstleri örtülür ve havalandırma sistemi sayesinde nem ve koku gibi problemlerin gelişmesi de engellenir. Böceklenmelere karşı belirli periyodlarda ilaçlama hizmetimiz de bulunmaktadır. Siz de ayakaltında olan, koyacak yer bulamadığınız her türlü eşyanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Batman Parça Eşya Taşıma
Batman Parça Eşya Taşıma

Batman Parça Eşya Taşıma

Batman parça eşya taşıma işi özellikle şehirlerarası tercih edilen bir taşıma yöntemidir. Firmamız bu işler için çelik kasa taşıma araçları ile güvenli bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz yerden bir diğerine taşımaktadır.

Taşımacılık ya da nakliye denince akla ilk olarak tüm ev eşyalarının ya da ofislerdeki eşyaların taşınması gelmektedir. Ancak tek bir eşyanız ya da tek bir odanız da taşınabilir, ikinci el satın aldığınız bir mobilya da taşınabilmektedir.

Batman Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Batman evden eve nakliyat fiyatları, taşınacak eşyalara ve adreslere göre değişim göstermektedir. Yapılacak olan keşif sayesinde tüm detaylar tek tek gözden geçirilir ve ona göre en uygun fiyat hazırlanır. Bizimle iletişime geçebilir, randevu alabilirsiniz


Batman Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için, iletişim sayfasından yazabilir veya
+90 532 402 12 51 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilir ya da Nakliye Teklif formunu doldurup teklif isteyebilirsiniz.

© 2019 Kocaeli Nakliyat Telif Hakkı Saklıdır.

KapatTeklif Formu

Aşağıdaki bilgileri doldurup bize iletebilir, en kısa süre içerisinde taşımacılık hizmetinden uygun fiyatı alabilirsiniz.


Eski eviniz kaç odalı?
Kaç oda eşya taşınacakEski eviniz kaç Metrekare?Paketleme için yardım gerekiyor mu?Eski evden eşya nasıl taşınmalı?Yeni eve eşya nasıl taşınmalı?EMTİA sigortası ister misiniz?
Eşyaların yangın, kaza gibi afetlere karşı güvence altında olurNakliyecinin bilmesi gereken başka bir şey var mı?


Eşyaların tarifi (mobilyalar, koliler, hurçlar ve sayıları)? Asansör / merdiven genişlikleri eşyaların geçmesi için uygun mu? Aklına gelen başka önemli bir detay var mı?

Konum Bilgileri?


Nereden Taşınıyorsunuz? (eski ev konumu)


Nereye Taşınıyorsunuz? (yeni ev konumu)

Taşınma Tarih ve Saati?


Hangi tarihte taşınmayı düşünüyorsunuz?

İletişim Bilgileriniz


Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Ev Adresiniz


load
ARA
Teklif Al
link