1. Kocaeli Nakliyat
  2. iletişim

Kocaeli Nakliyat İletişim

Kocaeli Nakliyat, taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bir firmadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Eğer bir taşıma ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kocaeli Nakliyat, taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada.Adres:

Yenikent mah. Issıkgöl Cd. No:184/1 41400 Gebze / Kocaeli

Telefon:

tel +90 262 721 2460

gsm +90 532 402 12 51

Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Kocaeli Nakliyat’a mesaj gönderin, biz sizi arıyalım. İletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Neden Kocaeli Nakliyat?

Kocaeli Nakliyat olarak, taşımacılık hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla, eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Hizmetlerimiz

Kocaeli Nakliyat olarak, evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve depolama hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunmak için buradayız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Kocaeli Nakliyat olarak, her taşıma işlemini titizlikle ve profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerini aşmak için buradayız.

© 2019 Kocaeli Nakliyat Telif Hakkı Saklıdır.

close

Nakliyat Teklif Formu

Aşağıdaki bilgileri doldurup bize iletebilir, en kısa süre içerisinde taşımacılık hizmetinden uygun fiyatı alabilirsiniz.


Eski eviniz kaç odalı?
Kaç oda eşya taşınacakEski eviniz kaç Metrekare?Paketleme için yardım gerekiyor mu?Eski evden eşya nasıl taşınmalı?Yeni eve eşya nasıl taşınmalı?EMTİA sigortası ister misiniz?
Eşyaların yangın, kaza gibi afetlere karşı güvence altında olurNakliyecinin bilmesi gereken başka bir şey var mı?


Eşyaların tarifi (mobilyalar, koliler, hurçlar ve sayıları)? Asansör / merdiven genişlikleri eşyaların geçmesi için uygun mu? Aklına gelen başka önemli bir detay var mı?

Konum Bilgileri?


Nereden Taşınıyorsunuz? (eski ev konumu)


Nereye Taşınıyorsunuz? (yeni ev konumu)

Taşınma Tarih ve Saati?


Hangi tarihte taşınmayı düşünüyorsunuz?

İletişim Bilgileriniz


Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Ev Adresiniz


load
link
ARA
Teklif Al