Kocaeli Evden Eve Nakliyat
  1. Kocaeli Nakliyat Ana Sayfa
  2. Kocaeli Nakliye Şirketleri

Kocaeli Nakliye Şirketleri
Kocaeli Nakliye Şirketleri

Firmamız; Kocaeli nakliye şirketleri içinde yer alır. Kocaeli İzmit şehir içi evden eve nakliyat hizmetin de profesyonelliği sağlamış ender firmalardan biridir. İzmit ve civarında verdiği hizmetlerden memnun kalan bireyler her geçen gün firmamızı nakliye konusunda bir üst düzeye taşımaktadır. Kocaeli nakliye şirketleri içinde yer alan firmamız Gebze ilçesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Her geçen gün sistemini geliştirmekte ve siz değerli müşterilerimiz için en mükemmel hizmeti vermeye çalışmaktadır. Kocaeli lojistik firmaları içinde önemli bir yere sahiptir. Nakliye garajına yakınlığı lojistik şirketleri içindeki önemini arttırıyor. Gebzede ki konum gereği taşımacılık şirketleri arasında ekonomik fiyat verebilme özelliği kazanmaktadır. Gebze evden eve nakliyat fiyatları konusunda müşterilerine en makul fiyatları vermeye devam ediyor.

Güvenilir ve kaliteli hizmet sonucu olarak siz değerili müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz. Sizlerin tavsiyesi üzerine gelen referanslı müşterilerimizle her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

Kocaeli Nakliye Şirketleri hizmetlerinden faydalanmak için, iletişim sayfasından yazabilir veya
+90 532 402 12 51 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilir ya da Nakliyat Teklif formunu doldurup teklif isteyebilirsiniz.

© 2019 Kocaeli Nakliyat Telif Hakkı Saklıdır.

close

Nakliyat Teklif Formu

Aşağıdaki bilgileri doldurup bize iletebilir, en kısa süre içerisinde taşımacılık hizmetinden uygun fiyatı alabilirsiniz.


Eski eviniz kaç odalı?
Kaç oda eşya taşınacakEski eviniz kaç Metrekare?Paketleme için yardım gerekiyor mu?Eski evden eşya nasıl taşınmalı?Yeni eve eşya nasıl taşınmalı?EMTİA sigortası ister misiniz?
Eşyaların yangın, kaza gibi afetlere karşı güvence altında olurNakliyecinin bilmesi gereken başka birşey var mı?


Eşyaların tarifi (mobilyalar, koliler, hurçlar ve sayıları)? Asansör / merdiven genişlikleri eşyaların geçmesi için uygun mu? Aklına gelen başka önemli bir detay var mı?

Konum Bilgileri?


Nereden Taşınıyorsunuz? (eski ev konumu)


Nereye Taşınıyorsunuz? (yeni ev konumu)

Taşınma Tarih ve Saati?


Hangi tarihte taşınmayı düşünüyorsunuz?

İletişim Bilgileriniz


Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Ev Adresiniz


load
ara ARA
teklif Teklif Al
link