1. Kocaeli Nakliyat Gizlilik ve Güvenlik
  2. Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Politikası, Kocaeli Nakliyat ve kullanıcı arasında akdedilmiştir.

1. Gizlilik Taahhütnamesinde yer alan unsurlar aksi ifade edilmedikçe kullanım şartlarını tanımladıkları anlamına gelir.

2. Site’ye müşteri sıfatının kazanılması için ziyaretçilerin kendileri veya şirketleri ile ilgili bir takım bilgileri (isim-soyisim, telefon, adres, e-posta adresleri gibi) formlar yoluyla Kocaeli Nakliyat'a vermeleri gerekmektedir. Kocaeli Nakliyat kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli formlar yoluyla talep ettiği ve kullanıcılar tarafından kendisine iletilen türlü bilgi (firma adı, isim, telefon, e-posta vb.) dosya, resim, vb. görsel, yazınsal ve işitsel içerikleri kanuna, hukuka ve işbu Gizlilik Taahhütnamesine aykırı olmamak kaydıyla kullanabilir.

3. Kocaeli Nakliyat’ın güvenliği arttırılmış bilgisayarlarında toplanan bu bilgi ve içerikler; Kocaeli Nakliyat’ın çalışmaları, kurumsal müşteri profillerine yönelik şirket veya internet bazlı özel faaliyetlerinin organize edilmesi ve istenmeyen e-postaların iletilmesi veya iletilmemesine yönelik kurumsal müşteri önceliklerine göre yapılan çalışmalarda sadece Kocaeli Nakliyat bünyesinde kullanılmaktadır. Kocaeli Nakliyat; müşterinin formlarından toplanan bilgileri, müşteri onayı, haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve kesinlikle satmamaktadır.

4. Bilgiler, site’deki yeniliklerden ve etkinliklerden kullanıcıları haberdar etmek, site’yi önerileriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Kocaeli Nakliyat tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler Kocaeli Nakliyat ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir. Ayrıca söz konusu bilgiler kullanıcılara hizmet vermek, Kocaeli Nakliyat tarafından verilen hizmetleri sürdürmek, korumak ve geliştirmek amacıyla denetim, araştırma ve analiz yapmak, yeni hizmetler geliştirmek amacıyla kullanılabilir.

5. Site’deki sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, Kocaeli Nakliyat gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Güvenlik Politikası - Kocaeli Nakliyat

6. Kocaeli Nakliyat kişisel bilgileri yasalar ve işbu Gizlilik Taahhütnamesi kapsamında özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini, yetkisiz kullanımını, üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

7. Kocaeli Nakliyat kullanıcıların sitesini kullanımı hakkındaki bilgilerini teknik bir iletişim dosyasını (Cookies) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir site hakkında durum ve tercihleri saklayarak internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya e-postasından veri veya başka herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır. Ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

8. Kocaeli Nakliyat; işbu gizlilik politikası hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak suretiyle değiştirebilir.

9. İşbu gizlilik politikası ve zaman zaman Gizlilik Politikasında yapılacak değişiklikler, Kocaeli Nakliyat tarafından site içerisinde ilan edildiği tarihte yürürlülük kazanır. Kullanıcılar, Gizlilik Politikasını ve yapılacak değişiklikleri siteyi kullanmakla kabul etmiş olmaktadır.

© 2019 Kocaeli Nakliyat Telif Hakkı Saklıdır.

close

Nakliyat Teklif Formu

Aşağıdaki bilgileri doldurup bize iletebilir, en kısa süre içerisinde taşımacılık hizmetinden uygun fiyatı alabilirsiniz.


Eski eviniz kaç odalı?
Kaç oda eşya taşınacakEski eviniz kaç Metrekare?Paketleme için yardım gerekiyor mu?Eski evden eşya nasıl taşınmalı?Yeni eve eşya nasıl taşınmalı?EMTİA sigortası ister misiniz?
Eşyaların yangın, kaza gibi afetlere karşı güvence altında olurNakliyecinin bilmesi gereken başka bir şey var mı?


Eşyaların tarifi (mobilyalar, koliler, hurçlar ve sayıları)? Asansör / merdiven genişlikleri eşyaların geçmesi için uygun mu? Aklına gelen başka önemli bir detay var mı?

Konum Bilgileri?


Nereden Taşınıyorsunuz? (eski ev konumu)


Nereye Taşınıyorsunuz? (yeni ev konumu)

Taşınma Tarih ve Saati?


Hangi tarihte taşınmayı düşünüyorsunuz?

İletişim Bilgileriniz


Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Ev Adresiniz


load
ARA
Teklif Al
link