Gebze Evden Eve Nakliyat
  1. Kocaeli Nakliyat
  2. Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat şirketimiz, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yapmaktadır.

Firmamız bünyesinde, çeyiz eşyası, parça eşya, küçük nakliye, depolama ve asansörlü yük taşıma hizmetleri vermektedir.

Alanında tecrübeli kadromuz ile Gebze'de güvenli bir şekilde nakliye hizmeti sunmaktayız. Yük ve eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşıtmak için, 0532 402 12 51 numaralı telefondan bize ulaşın.


Gebze Nakliyat Lideri

Türkiye’de kurumsal firmalar arasında liderliğini koruyan Gebze Nakliyat, sizlere güvenli ve itinalı bir hizmet sunmaktadır. Özellikle müşteriler güven ve itinalı hizmeti tercih eder. Gebze Nakliyat sunduğu hizmetlerle dinamizmini hiç kaybetmeden kendini her geçen gün yenileyen firmamız, şehirler arası evden eve nakliyat ile eşyalarınızı kilometrelerce uzağa en iyi şekilde taşımaktadır.

Şehir İçi ve Şehirler Arası Evden Eve Taşıma

Şehir içi ve şehirler arası ev taşımacılığında sıkça tercih edilmekte ve bizlere duyulan güveni asla sarsmamaktayız. Gebze taşımacılıkta hız ve kesintisiz hizmet ve müşteri tercihleri bu süreçte bizler için çok önemlidir. Sorunsuz ve profesyonel ekibimizden hizmet almak istiyorsanız tercihiniz, Kocaeli Nakliye olsun.

Türkiye'nin 81 İlinde Güvenli Taşıma Hizmeti

Gebze Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin her yerinde sizlerle olmaktan memnuniyet duyan firmamız, 81 il ve ilçesine servis vermektedir. Gebze ilçe dışında dahi bizlere ulaşıp fiyat teklifi alabilir ve taşımalarınızı bizimle güven içerisinde yapabilirsiniz. Şirketimiz, Gebze de nakliye hizmeti de vererek, beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaktadır. Şirketimiz servis sunarken sizlerin güvenini ve memnuniyetini kazanmak için, sürekli yoğun bir çaba içerisindedir.

Tüm Eşyalarınız En İyi Şekilde Güvenle Taşınır

Ayrıca kolileme işi de yapılıp, A dan Z’ye bardak, tabak, kitap ve ufak eşyalarınızı da kolileyerek taşıyoruz. Profesyonel kadromuzla nakliye firmamızdan bu konuda nasıl bir hizmet almak istiyorsanız, müşteri temsilcilerimizi arayarak fikir edinebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz nakliyat ekspertizi alarak, en iyi ev taşımasını gerçekleştirmiş olursunuz. Bu konuda beklentileriniz, istek ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Sizlerle iletişime geçmekten, Gebze taşımacılık firması olarak mutluluk duyarız!

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ev eşyalarını göndermenin maliyeti nedir? Eşya Taşıma ücretleri kullandığınız firmaya göre değişiklik göstermektedir. Seçeneklerimiz şunları içerir:

  • A-z ye taşıma - işçilik ve nakliye için ödeme yaparsınız. "Her şey dahil fiyat" Her şey firmamız tarafından yapılır. (yüksek fiyatlı seçenektir.)
  • Standart Taşıma - siz koliler ve küçük eşyaları toplu hale getirisiniz. Firmamız personeli mobilya ve beyaz eşyayı paketler araca yükler ve nakliyeyi firmamız halleder (Orta maliyetli seçenektir)
  • Araç Hizmeti - siz koliler, paketler ve araca yüklersiniz. Nakliye firmamız yapar (genellikle en düşük maliyetli seçenektir.)

Ev eşyalarınızı nakliye firmamız ile göndermenin maliyetini görmek için birkaç maliyet örneğine göz atın . Fiyatların değişebileceğini ve konum, tarih ve taşınacak evin boyutuna göre değişiklik gösterir. Maliyetinizi görmenin en iyi yolu fiyat teklifi almaktır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Nereden Nereye Fiyat
ArapçeşmeKöşklüçeşme1.800 TL
Beylikbağıİnönü 1.810 TL
TatlıkuyuYenikent1.810 TL
HuzurkentGaziler 1.800 TL
Adem YavuzBarış1.700 TL
CumhuriyetEskihisar 1.800 TL
GüzellerHacıhalil1.800 TL
Sultan OrhanHürriyet1.810 TL
Osman Yılmazİstasyon1.810 TL
BeylikbağıKöşklüçeşme1.800 TL
Arapçeşmeİnönü 1.810 TL
TatlıkuyuGaziler1.810 TL
HuzurkentMutlukent1.800 TL
BarışCumhuriyet1.700 TL
Adem YavuzEskihisar 1.800 TL
Sultan OrhanHacıhalil1.800 TL
GüzellerHürriyet1.810 TL
Osman YılmazMutlukent1.810 TL
GebzeÇayırova1.800 TL
GebzeGebze1.650 TL
GebzeDarıca1.600 TL
KocaeliGebze2.000 TL
İzmitGebze 2.000 TL
BaşiskeleGebze2.000 TL
KartepeGebze 2.000 TL
GebzeDerince2.000 TL
GebzeDilovası1.800 TL

Eşya Taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak için, iletişim sayfasından yazabilir,
ilgili telefondan arayarak bize ulaşabilir ya da Nakliyat Teklif formunu doldurup fiyat alabilirsiniz.

© 2019 Kocaeli Nakliyat Telif Hakkı Saklıdır.

KapatTeklif Formu

Aşağıdaki bilgileri doldurup bize iletebilir, en kısa süre içerisinde taşımacılık hizmetinden uygun fiyatı alabilirsiniz.


Eski eviniz kaç odalı?
Kaç oda eşya taşınacakEski eviniz kaç Metrekare?Paketleme için yardım gerekiyor mu?Eski evden eşya nasıl taşınmalı?Yeni eve eşya nasıl taşınmalı?EMTİA sigortası ister misiniz?
Eşyaların yangın, kaza gibi afetlere karşı güvence altında olurNakliyecinin bilmesi gereken başka bir şey var mı?


Eşyaların tarifi (mobilyalar, koliler, hurçlar ve sayıları)? Asansör / merdiven genişlikleri eşyaların geçmesi için uygun mu? Aklına gelen başka önemli bir detay var mı?

Konum Bilgileri?


Nereden Taşınıyorsunuz? (eski ev konumu)


Nereye Taşınıyorsunuz? (yeni ev konumu)

Taşınma Tarih ve Saati?


Hangi tarihte taşınmayı düşünüyorsunuz?

İletişim Bilgileriniz


Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Ev Adresiniz


load
ARA
Teklif Al
link