Yarımca Evden Eve Nakliyat
  1. Kocaeli Nakliyat Ana Sayfa
  2. Yarımca Evden Eve Nakliyat

Yarımca evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde müşterilerine ispatlamış olan KOCAELİ NAKLİYAT, Müşterti memnuniyetini esas alan ve 25 yıl boyunca sorumluluğunun bilincinde olarak taşımacılık hizmetini vermektedir.


Yarımca'da Zahmetsiz, Ucuz Evden Eve Taşımacılık

"KOCAELİ NAKLİYAT", evden eve nakliyat hizmeti verdiği gibi, parsiyel parça eşya taşımacılığında da, siz müşterilerimizin hizmetindedir. Ev eşyanız ya da parça eşya yükleriniz, evinizden alıp yeni evinize yerleştirilecek şekilde planlanıp uygulanır.

Eşyası taşınacak müşterilerimizin telefon ile ya da mail olarak gerekli bilgileri vermesinden sonra fiyatta mutabık kalındığında müşteri dosyasında rezervasyon açılarak taşınacağı güne araç ve ekip rezerve edilmiş olur. Profesyonel elemanlarımız eşyanın bulunduğu adresten eşyalarınızı alıp (Montaj - Demontaj Dahil) eşyanın gideceği adrese teslim etmektedir.

Eşya rezervasyon öncesi müşterilerimizle iletişime geçtikten sonra, KOCAELİ NAKLİYAT tarafından ücretsiz ekspertiz gönderilmektedir. Eksperler gerekli incelemeyi yaptıktan sonra, fiyat verilir ve anlaşıldığı takdirde müşteriye bağlı olarak hangi tarihte taşınacağına karar verilir .

Eşya taşıma günü profesyonel ekip, iç donanımı olan araçla müşterinin belirlediği günde eşya taşıma işlemine başlanır. Burada uzman ekibimiz eşyaların paketleme işini de montaj yapıp araca düzgün bir şekilde istiflenmesini sağlar. Eşya taşımada sonuç %100 memnun, tavsiye edebilen, referans olabilecek müşteri...

Yarımca Evden Eve Nakliyat'ta Bir Numarayız

Yarımca Evden Eve Nakliyat
Yarımca Evden Eve Nakliyat

Hizmet verdiğimiz bölgeler arasında yer alan Yarımca Evden Eve Nakliyat ta aranan tavsiye edilebilecek firma olan Kocaeli Nakliyat, sizlerin memnuniyetini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Firmamız; evden eve nakliyat ve yarımca evden eve nakliyat konularında siz değerli müşterilerine hizmet vermekten son derece memnuniyet duymaktadır.

Evden Eve Nakliyat Konusunda İçiniz Rahat Olsun!

Evden evde nakliyat, nakliye, taşımacılık da şehir içi evden eve nakliyat, şehirler arasında en gözde evden eve nakliye firması olarak eşyanızı, kaliteli ve profesyonel şekilde size uygun ekonomik çözümlerle hizmet vermeye devam etmektedir. Yarımca Evden Eve Nakliyat konularında profesyonel ekibimiz sayesinde, içiniz her daim rahat olsun!

Yarımca Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için, iletişim sayfasından yazabilir veya
+90 532 402 12 51 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilir ya da Nakliyat Teklif Formunu doldurup teklif isteyebilirsiniz.

© 2019 Kocaeli Nakliyat Telif Hakkı Saklıdır.

close

Nakliyat Teklif Formu

Aşağıdaki bilgileri doldurup bize iletebilir, en kısa süre içerisinde taşımacılık hizmetinden uygun fiyatı alabilirsiniz.


Eski eviniz kaç odalı?
Kaç oda eşya taşınacakEski eviniz kaç Metrekare?Paketleme için yardım gerekiyor mu?Eski evden eşya nasıl taşınmalı?Yeni eve eşya nasıl taşınmalı?EMTİA sigortası ister misiniz?
Eşyaların yangın, kaza gibi afetlere karşı güvence altında olurNakliyecinin bilmesi gereken başka bir şey var mı?


Eşyaların tarifi (mobilyalar, koliler, hurçlar ve sayıları)? Asansör / merdiven genişlikleri eşyaların geçmesi için uygun mu? Aklına gelen başka önemli bir detay var mı?

Konum Bilgileri?


Nereden Taşınıyorsunuz? (eski ev konumu)


Nereye Taşınıyorsunuz? (yeni ev konumu)

Taşınma Tarih ve Saati?


Hangi tarihte taşınmayı düşünüyorsunuz?

İletişim Bilgileriniz


Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Ev Adresiniz


load
ARA
Teklif Al
link