Kocaeli Nakliyat

Kocaeli Nakliyat

Kocaeli Nakliyat evden eve nakliyat sektöründe 20 yılı aşkın şehir içi ve Şehirler Arası nakliyat hizmeti veriyor.

Evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı ve iş yeri depolama faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne geçen süre içerisinde ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane gibi çeşitli kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini, tecrübeli kadromuz ile güvenli ve sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, taşımacılık alanında ki bilgi, birikim ve tecrübesi ile profesyonel hizmet verir. Müşterilerimizin eşyalarını özenle paketleyip aracımıza yükler ve ilgili konuma güvenli bir şekilde taşırız. Sizde güvenli taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak için, 0532 402 12 51 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Nedir ve Nasıl Olmalıdır?

Evden eve nakliye; planlı çalışma sistemi gerektiren, uzman elemanlardan oluşan ve daha profesyonel bir anlayış ile
eksper eşliğinde rapor alınıp, sonuca göre hareket edilmesi gereken taşınma biçimidir.

Evden Eve Ücretsiz Expertiz Hizmeti Nedir?

Ekspertiz tarafından eşya yoğunluğu kontrol edildikten sonra, gerekli incelemeler yapılır. Burada ki öncelikli amaç,
eşya yoğunluğuna göre eşyanızın büyük araçla mı veya küçük bir araç ile taşınacağı ve devamında;

  • Eşyanın taşınmasında kaç kişilik ekiple çalışma yapılacağı,
  • Eşyanın araca yükleme mesafesinin olup olmadığı,
  • Eşyanın taşınması için merdiven boşluğunun yeterli olup olmadığı,
  • Ne kadar malzeme kulanılacağı gönderilen expertiz tarafından tespit edilir.

Kocaeli Nakliyat Evden Eve Taşımayı Nasıl Yapar?

Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda kriter tablosuna göre taşıma yapılır.
Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Giyisiler için müşteri isteği doğrultusunda araç içinde dolap bulundurularak taşınır.

Nakliyat Kriterleri Belirleme Nedir?

Nakliyat Kriterleri tablosundan seçim yapan müşterinin kaydı, müşteri dosysına istediği kriterler kaydedilir. Eşya durum bilgisi edinildikten sonra müşterimiz, öncelikle kendisine özel bir araçlamı taşınmak ister yoksa parsiyel (başka bir ev eşyasıyla) birlikte mi taşınmak ister belirlenir. A-Z'ye taşıma, standart taşıma, boş araç verme kriterlerinden birini müşteri belirler.

İzmit Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Nakliyat olarak;İzmit Evden Eve Nakliyat,İzmit Evden Eve nakliye,İzmit evden eve taşımacılık konularında en açıklayıcı bilgileri bulabilir aklınıza takılan her sorunun cevabını sayfamızda bulabilirsiniz. Evden eve teknik kelimeleri bulabilir.İzmit evden eve konusunda detaylı bilgi almak için lütfen daha oku butonunu tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Çayırova Evden Eve Nakliyat

Çayırova ilçesinde araç parkurumuzun bulunduğu kocaeli nakliyat firmamız; Çayırova da bulunan vatandaşlarımız için, tecrübeli evden eve hizmetimizle Çayırova evden eve nakliyat ve Çayırova evden eve taşımacılık konusunda sizlere hizmet vermek için en ekonomik çözümler sunarak dar gelirli ailelere taşıma konusunda yardımcı olunmaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve taşıma, Gebze asansörlü taşıma, Gebze güvenli taşıma, Gebze ucuz evden eve taşıma, Gebze evden eve nakliyat, Evden evden eve nakliyat hizmetinde kalite ve güveni esas almış ve müşteri memnuniyetini sağlamak için Gebze de faaliyete başlamıştır.Kocaeli Ve Gebze de kurulan ilk evden eve nakliye firmasıdır.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat,Kocaeli evden eve nakliye, kocaeli evden eve taşımacılık,kocaeli de referanslı nakliyat, kocaeli en iyi nakliyat firması olarak da bilinen firmamız; google arama motorunda arandığında ilk sıralarda yer alacak kadar müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Darıca Evden Eve Nakliyat

darıca nakliyat,darıca nakliye,darıca evden eve, darıca evden eve nakliyat, darıca evden eve taşımacılık konusunda darıca halkının aradığı en iyi nakliyat firması olmanın sevincini yaşamaktayız.Darıca beldesindeki müşterilerimizin sürekli tavsiyesi neticesinde en iyi nakliyat firması olmaya devam ediyoruz.

Derince Evden Eve Nakliyat

Tayinci personelin çoğunlukla; derince nakliyat, derince evden eve nakliyat, derince evden eve, derince evden eve taşımacılık kelimeleriyle google arama motorunda aratıp bize ulaşıp en ekonomik şehirler arası fiyatları bizden aldıklarını, evden eve de sürekli tavsiye edilmenin gururunu yaşamaktayız.

Kocaeli'nin En İyi Evden Eve Nakliyat Firması Nasıldır ?

Müşteri Memnuniyetine Yönelik Çalışma Yapıp, Evden Eve de REFERANSLI Müşteri alabilendir.

kocaeli nakliyat ambalaj

Mutfak Eşyası Ambalajı

porselen,cam,bardak kırılabilir ürünlerin ambalajlanması köpük ve strafor tarzı malzemeyle korunması

kocaeli nakliyat kolileme

Mutfak eşyalarını kolileme

köpük malzemeyle sarımı yapılan mutfak eşyaları dik bir şekilde koli içine yerleştirilir

kocaeli nakliyat paketleme

Evden Eve Eşya Paketleme

Beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası gibi eşyaların balonlu naylonla sarımı

kocaeli nakliyat kamyonu

Nakliye Kamyonu

balonlu naylonla sarımı yapılan eşyaların araç içinde düzgün istiflenmesi

Kurumsal Taşımacılık

Banka-Ofis Taşımacılığı

KOCAELI NAKLIYAT, olarak firma, banka, ofis taşımalarında evden eve nakliye gibi mobilya parçalarını kırmızı balonlu naylonla ambalajı yapıldıktan sonra taşıma işlemine başlar. Burada toplantı masası ya da masif ürünlerin köşebentleri köpük cidar atılarak sargısı yapılır. Banka arşivi numaralandırma sitemi ve kolileme raf sistemine göre yapılmakta olup teslimatta da fifo ya da lifo sistemine göre numerik yapılmaktadır. Kocaeli evden eve taşımacılık bizim işimiz!

Evden Eve Haberleri

Ev eşyası taşımak oldukça zor bir iştir. Ev eşyası taşımada en önemli faktör nakliye fiyatıdır. Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları; covid-19 piyasadaki kötü etkileri 2021 yılında değişen mazot fiyatları, malzeme fiyatları, işçilik giderleri nakliyat piyasasında fiyatların artmasına neden olmuştur.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat firmaları eşyanızı taşımayı kolaylaştırıyor. Taşınma sürecini en pratik hale getiriyor. Stresli olan bu süreçte sizin için evinizi topluyor, mobilyalarınızı söküp yeni evinizde kuruyor. Size taşınma konforu sağlıyor. Eşyalarınız hasar görmeden güvenli ve hızlı taşınması müşterilerin yüzünü güldürüyor. En iyi evden eve nakliyat firmaları arasında kendimiz örnek gösteriyoruz. Müşterilerimize istedikleri kurum ve kuruluşlardan taşıma yapmış olduğumuz kişileri referans veriyoruz. Nakliye firmaları arasında neden bizi seçmelisiniz. Çünkü müşteri odaklı çalışıyor ve sizi %99 memnun ediyoruz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2021 Yılında Nasıldı?

Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2021 yılında COVİD-19 bağlı olarak diğer yıllara göre fiyatlar artmıştır. COVİD-19 ile beraber gelen ekonomik kriz. Ev eşyası taşıma fiyatlarını da arttırmıştır. En iyi evden eve nakliye firmaları bile fiyat hesaplama yaparken oda sayısı üzerinden hesaplama yapmaktadır.

Bu bakımdan evden eve nakliyat fiyatları

;

  1. 4+1 ev 2000 TL ile 4000 TL arası
  2. 3+1 ev 1650 TL ile 3000 TL arası
  3. 2+1 ev 1450 TL ile 2750 TL arası
  4. 1+1 ev 1250 TL ile 2500 TL arası

Oda sayısına bağlı Değişen fiyatlara sahiptir. Firmadan firmaya değişkenlik gösteren fiyatların sebebi ise vermiş olduğu hizmete göre değişmektedir. Profesyonel bir evden eve nakliyat firması seçerseniz, taşınmanız sorunsuz hızlı ve güvenilir olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları 2021 yılında ne kadar ?

4+1 ev 2000 TL ile 4000 TL arası 3+1 ev 1650 TL ile 3000 TL arası 2+1 ev 1450 TL ile 2750 TL arası 1+1 ev 1250 TL ile 2500 TL arası fiyatlar arasında değişmektedir.

© 2019 Kocaeli Nakliyat Telif Hakkı Saklıdır.

close

Teklif Formu

Aşağıdaki bilgileri doldurup bize iletebilir, en kısa süre içerisinde taşımacılık hizmetinden uygun fiyatı alabilirsiniz.


Eski eviniz kaç odalı?
Kaç oda eşya taşınacakEski eviniz kaç Metrekare?Paketleme için yardım gerekiyor mu?Eski evden eşya nasıl taşınmalı?Yeni eve eşya nasıl taşınmalı?EMTİA sigortası ister misiniz?
Eşyaların yangın, kaza gibi afetlere karşı güvence altında olurNakliyecinin bilmesi gereken başka bir şey var mı?


Eşyaların tarifi (mobilyalar, koliler, hurçlar ve sayıları)? Asansör / merdiven genişlikleri eşyaların geçmesi için uygun mu? Aklına gelen başka önemli bir detay var mı?

Konum Bilgileri?


Nereden Taşınıyorsunuz? (eski ev konumu)


Nereye Taşınıyorsunuz? (yeni ev konumu)

Taşınma Tarih ve Saati?


Hangi tarihte taşınmayı düşünüyorsunuz?

İletişim Bilgileriniz


Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Ev Adresiniz


load
ARA
Teklif Al
link